HomeTrajektové TrasyDoveru do Calais

Trajekty mezi Calais a Doverem 

Naše trajekty jezdící na trase Calais – Dover jsou tím nejlepším způsobem, jak se rychle dostat do Británie přes Lamanšský průliv, a to za nejkratší dobu, jaká je na našich trasách možná.

Hlavní výhody

  20 plaveb denně mezi Francií a Británií
  Krátká, devadesátiminutová plavba 
  Špičkové služby na palubě

Příjemný pobyt na palubě

Během krátké plavby na našich pohodlných a moderních lodích máte možnost skvěle zrelaxovat a užít si cestu. Na palubě máme bar, kde si při sledování televizních obrazovek můžete odpočinout a vychutnat si drink. Navštivte i náš palubní obchod, který nabízí velké množství základních potřeb a doplňků pro cesty. Využít můžete i naše příjemné venkovní paluby nebo dětský koutek, kde se zabaví vaše ratolesti.

Pochutnejte si na palubě

Na palubě našich trajektů můžete zavítat do samoobslužné restaurace, která podává širokou nabídku jídel, včetně vegetariánských a dětských pokrmů, což znamená, že během plavby přes Lamanšský průliv zde zcela jistě najdete něco, co vám skutečně chutná. Na palubě je i kavárna, která podává horké a studené nápoje a občerstvení.

Brána do Británie

Náš přístav v Doveru je tím nejlepším místem, odkud vyrazit na cestu po Británii, jelikož má vynikající dopravní spojení s významnými městy po celé Británii.

Více informací o časech odjezdů najdete v jízdním řádu níže.

More onboard

Pokud byste o možnostech, jak se dostat z Francie do Británie, chtěli více informací, podívejte se na stránky s našimi dalšími trasami.

Dunkerk-Dover Dieppe-Newhaven Le Havre-Portsmouth
Share |
Směr odjezdu Směr návratu
Datum odjezdu
Datum návratu
Dospělí
Dítě (4-15)
Batole (0-3)
Domácí zvířata
Auta:
Slevový kód