HomeTrajektové TrasyDunkerque-Dover

Trajekty mezi Dunkerkem a Doverem 

Plavba mezi Dunkerkem a Doverem, trvající pouhé dvě hodiny, je jedním z nejvýhodnějších způsobů, jak se dostat z evropského kontinentu přes Lamanšský průliv do Británie.

Hlavní výhody:

24 plaveb denně mezi Dunkerkem a Británií
Krátká, dvouhodinová plavba
Špičkové služby na palubě

Příjemný pobyt na palubě

I když plavba trvá téměř dvě hodiny, nebude vám na vaší cestě z Dunkerku do Doveru nic chybět. Na palubě máme bar s nabídkou různých nápojů a televizními obrazovkami, takže vám neuniknou nejnovější zprávy či sportovní akce. Je zde i salonek první třídy, herní prostor a dětský koutek, aby byl každý spokojený!

Pochutnejte si na palubě

Během své plavby přes Lamanšský průliv do Británie si zajděte do naší samoobslužné restaurace, kde si můžete vychutnat některé z našich skvělých jídel. Máme zde něco pro každého, včetně vegetariánů a dětí. Nesmíme zapomenout ani na kavárnu s nabídkou horkých nápojů a občerstvení a stánek rychlého občerstvení.

Brána do Británie

Náš dunkerský přístav se nachází zhruba 48 km severně od Calais a má výborné dopravní spojení s Francií, Belgií, Německem, Nizozemskem i východní Evropou. Díky tomu je jedním z nejvýhodnějších přístavů pro vstup do Británie z většiny míst na kontinentu.

Více informací o časech odjezdů najdete v jízdním řádu níže.

More onboard

Pokud byste o možnostech, jak se dostat z Francie do Británie, chtěli více informací, podívejte se na stránky s našimi dalšími trasami.

Calais-Dover Dieppe-Newhaven Le Havre-Portsmouth Miniplavby Speciální akce Na palubě Zákaznický servis

Share |
Směr odjezdu Směr návratu
Datum odjezdu
Datum návratu
Dospělí
Dítě (4-15)
Batole (0-3)
Domácí zvířata
Auta:
Slevový kód